Witamy w naszym sklepie Zaloguj sie lub Zarejestruj się

Koszty dostawy

Uwaga ! Od 01 czerwca 2014 obowiązują nowe, niższe ceny transportu.

Koszt przesyłki stolika do manicure (bez zestawu) wynosi 65,00 zł przy płatności przelewem oraz 100,00 zł przy płatności za pobraniem. Ceny te nie obejmują szklanych stolików oraz stolików Mobile i zestawów.

Wybór sposobu przesyłki zamówienia dokonywany jest przy składaniu zamówienia przez klienta. Koszty dostawy doliczane są do wartości zamówienia koszyka w zależności od wagi zamówionych produktów i rodzaju firmy spedycyjnej.

Korzystamy z 4 firm spedycyjnych.

Przesyłka kurierska FedEx
Kurierzy FedEx dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w formie door to door pod wskazany w zamówieniu adres. Gwarantowany czas doręczenia przesyłki to 1 dzień roboczy. W razie nieobecności odbiorcy w dniu doręczenia kurier FedEx podejmuje ponowną próbę dostarczenie przesyłki następnego dnia. W razie nieudanej próby doręczenia następnego dnia, przesyłka jest awizowana. Przesyłkę można odebrać do 5 dni w oddziale firmy FedEx. Po nieodebraniu przesyłki w tym czasie, wraca ona do nadawcy.

Przesyłka kurierska DHL
Kurierzy DHL dostarczają przesyłki paletowe od poniedziałku do piątku w formie burta-burta pod wskazany w zamówieniu adres. Oznacza to, że kurier nie ma obowiązku wnosić przesyłek do pomieszczeń. Gwarantowany czas doręczenia przesyłki to 1 dzień roboczy. W razie nieobecności odbiorcy w dniu doręczenia kurier DHL podejmuje ponowną próbę dostarczenie przesyłki następnego dnia. W razie nieudanej próby doręczenia następnego dnia, przesyłka jest awizowana. Przesyłkę można odebrać do 5 dni w oddziale firmy DHL. Po nieodebraniu przesyłki w tym czasie, wraca ona do nadawcy.

Poczta Polska - KURIER48
Przesyłki pocztowe doręczane są od poniedziałku do piątku w formie door to door pod wskazany w zamówieniu adres. Gwarantowany czas doręczenia to 2 dni robocze. W razie nieobecności odbiorcy w dniu doręczenia, przesyłka jest awizowana. Awizowane przesyłki można odebrać w ciągu 7 dni roboczych w Urzędzie Pocztowym. Jeżeli w tym okresie przesyłka nie zostanie odebrana kurier podejmuje ponowną próbę doręczenia przesyłki. Jeśli próba ta jest nieskuteczna przesyłka jest ponownie awizowana. Jeżeli przesyłka nie zostanie odebrana przez 7 dni paczka wraca do nadawcy.

Paczkomaty InPost
Firma InPost wykorzystuje paczkomaty z których przesyłkę należy odebrać osobiście. Paczka jest dostępna przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Gdy przesyłka nie zostanie podjęta w tym czasie, wraca do nadawcy. Więcej informacji na temat paczkomatów znajduje się na stronie paczkomaty.pl

Informacje dotyczące czasu dostawy poszczególnych firm spedycyjnych znajdują się na stronie musicpro.pl/czas dostawy

Wysyłamy przesyłki za granicę. Korzystamy z firm spedycyjnych FedEx, DPD, GLS, RUBEN. Koszt dostawy zamówienia uzależniony jest od miejsca doręczenia, wagi i gabarytów przesyłki i ustalany jest indywidualnie.

Poniżej znajduje się cennik krajowych usług spedycyjnych:

 
Waga paczkiKurier FedExKURIER48*Paczkomaty InPost**
  płatne przelewem płatne przy odbiorze płatne przelewem płatne przy odbiorze płatne przelewem płatne przy odbiorze
0,1 - 31 kg 15,00 zł 17,00 zł 13,00 zł 15,00 zł 10,00 zł +1,6%
 TRANSPORT GRATIS Przy zamówieniach
powyżej 400,00 zł
Przy zamówieniach
powyżej 400,00 zł
Przy zamówieniach
powyżej 200,00 zł
         
  Kurier DHL - paleta - - - -
31 - 200 kg 145,00 zł*** 175,00 zł*** - - - -
 TRANSPORT GRATIS Przy zamówieniach powyżej 3000,00 zł    


* Przesyłki pocztowe nie mogą przekraczać wymiarów 60 x 50 x 40 cm. Jeżeli paczka przekracza określony wymiar zostanie wysłana kurierem FedEx, co wiąże się z poniesieniem dodaktowych kosztów (według cennika).

** Przesyłki paczkomatowe InPost nie mogą przekraczać wymiarów 19 x 38 x 64 cm. Jeżeli paczka przekracza określony wymiar zostanie wysłana kurierem FedEx, co wiąże się z poniesieniem dodaktowych kosztów (według cennika).

*** Do przesyłek przewyższających standardowy wymiar palet (120 x 80 cm w podstawie) doliczane są dodatkowe koszty w wysokości 100,00 zł. Przesyłki palet niestandardowych są gratis przy zakupach powyżej 5 000,00 zł.

Korzystając z szybkich płatności PAYU, PayPal, DotPay nie doliczane są dodatkowe koszty za obsługę płatności.

Przesyłki kurierskie rozwożone są w godzinach 9:00 - 17:00. Prosimy o podawanie takiego adresu dostawy aby możliwe było skuteczne dostarczenie przesyłki.

Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone. Prosimy o sprawdzenie przesyłki przy odbiorze w obecności kuriera. Jeżeli przesyłka jest uszkodzona wówczas prosimy o spisanie protokołu szkody który jest podstawą do reklamacji i zwrotu kosztów z tytułu nienależytego wykonania usługi przez firmę spedycyjną.