Witamy w naszym sklepie Zaloguj sie lub Zarejestruj się

Lakier hybrydowy 1057 11 ML KAMELIOWY UROK

49,90 zł

  • Koszt wysyłki już od: 11,00

REKOMENDUJĘ BO STYLIZUJĘ to myśl przewodnia Mistero Milano i gwarancja produktów stworzonych dla stylistek przez stylistki. Przemyślane, oparte na doświadczeniu, odpowiadające panującym trendom, produkty wydobywające artystkę z każdej stylistki.  

Potwierdzeniem tego jest najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych stworzona przez 8 utalentowanych kobiet, których życiem i pasją jest stylizacja paznokci! Sensualne, przebojowe i kobiece to przymiotniki opisujące zarówno najnowsze kolory lakierów hybrydowych, jak i ich kreatorki - Instruktorki INTERNATIONAL ACADEMY MISTERO MILANO. Kolekcja zmysłowych, ponadczasowych odcieni o jedwabiście kremowej konsystencji i idealnym kryciu, w których każda z kobiet znajdzie cząstkę siebie. Poznaj barwy kobiecości.

 

Nowa, wiosenna kolekcja lakierów hybrydowych zachwyca delikatnością i subtelnością. Pastelowe odcienie różu i nude przywołują na myśl zapach nadchodzącej wiosny. Kameliowy urok to idealny, delikatny jak płatek kwiatu pudrowy róż, który zapewni odświeżenie Twojego loooku w nowym sezonie. Lakiery z wiosennej kolekcji zapewniają krycie po 2 warstwach koloru, a nowa, kremowa, średnio-gęsta konsystencja znacznie ułatwia ich aplikację. Dzięki nowej formule lakierów  hybrydowych codzienna praca w salonie będzie szybsza, łatwiejsza i stanie się czystą przyjemnością!

 

Informacje zawarte w karcie produktu są dokładne i prawdziwe. Niemniej jednak producent nie odpowiada za składowanie, magazynowanie, transport oraz stosowanie produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem. Produkty marki Mistero Milano przeznaczone są do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych Stylistów paznokci.  
Producent zastrzega sobie prawo zmiany specyfikacji produktu.  Odcienie produktów mogą się różnić w zależności od partii produkcyjnej.

Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator