Witamy w naszym sklepie Zaloguj sie lub Zarejestruj się

Hydra Quest

PRZEZNACZENIE:
każdy rodzaj cery, w szczególności skóra odwodniona, przesuszona słońcem lub opalaniem w solarium, wymagająca intensywnego nawilżenia, zmęczona, niedotleniona.
 
SKŁADNIKI AKTYWNE:
HYALURON INTENSE SYSTEM - specjalnie wyselekcjonowana mieszanina wielko-, średnio i niskocząsteczkowego kwasu hia- luronowego o wielopoziomowym działa- niu nawilżającym i ujędrniającym skórę.
 
NISKOCZĄSTECZKOWY USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY - mukopolisacha- ryd naturalnie występujący w naszej skó- rze, który dzięki małej wielkości cząsteczek jest w stanie penetrować stratum corneum. Wiąże wodę i zatrzymuje ją w głębszych warstwach skóry, wypełnia zmarszczki i po- prawia jędrność skóry.
 
AQP 8 BOOSTER - zwiększa syntezę akwaporyny 8, białka odpowiedzialnego za detoksykację mitochondriów w  bro- blastach. Stymuluje syntezę kolagenu typu I, IV i VII, a co za tym idzie wygładza i ujędrnia skórę oraz spłyca zmarszczki.
HYDROMANILTM - specjalnie wyselekcjo- nowana trójwymiarowa koloidalna matry- ca polisacharydowa z drzewa tara, bogata w oligosacharydy. Dzięki stopniowemu uwalnianiu składników aktywnych, dłu- gotrwale dostarcza skórze odpowiedniej dawki nawilżenia i zabezpiecza ją przed utratą wody.
 
KOLAGEN I ELASTYNA - dwa najważniej- sze białka, będące składnikami skóry i od- powiadające za jej odpowiednie nawilże- nie, elastyczność i jędrność.
 
OLIGOPHYCOCORAIL - ekstrakt z czerwo- nej algi koralowej aktywuje komórki skó- ry, reguluje katalizę enzymatyczną, działa energizująco. Przywraca witalność i zdro- wy wygląd.
 
EFEKTY WIDOCZNE PO ZABIEGU:
natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie skóry, poprawa jędrności i elastyczności, wygładzenie zmarszczek, zdrowy koloryt i odmłodzony wygląd skóry.
 
PREPARATY DO ZABIEGU:
- PURE ICON Dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust
- PURE ICON Mleczko do demakijażu
- PURE ICON Tonik nawilżający
- PURE ICON Peeling enzymatyczny
- HYDRA QUEST Nawilżająco - ujędrniający krem do masażu twarzy
- HYDRA QUEST Aktywny koncentrat nawilżający
- ALGAE MASK Nawilżająca maska algowa HYDRA QUEST Maska nawilżająco -
ujędrniająca
- HYDRA QUEST Krem intensywnie nawilżający
 
PRZEBIEG ZABIEGU:
 - Dwufazowym płynem do demakijażu zmyć dokładnie oczy i usta. Skórę twarzy, szyi i dekoltu oczyścić Mleczkiem do de- makijażu. Stonizować skórę objętą zabie- giem.
- Nałożyć Peeling enzymatyczny i pozo- stawić na 10-15 minut. Następnie zmyć preparat wilgotnym kompresem, stonizo- wać i osuszyć skórę.
- Wykonać masaż przy użyciu Nawilżająco - ujędrniającego kremu do masażu twarzy. Pozostałość kremu usunąć i stonizować skórę.
- Aktywny koncentrat nawilżający rów- nomiernie rozprowadzić na twarzy, szyi i dekolcie. Preparat wmasować manualnie lub wprowadzić za pomocą ultradźwięków.
- Przygotować Nawilżającą maskę algową wg wskazówek na opakowaniu. Szybko nałożyć maskę na skórę objętą zabiegiem i pozostawić na 30 minut do zastygnięcia. Po upływie tego czasu maskę zdjąć w cało- ści. Zamiennie można zastosować Maskę nawilżająco – ujędrniającą.
- W przypadku cery suchej i bardzo su- chej zalecamy nałożenie cienkiej warstwy Maski nawilżająco – ujędrniającej pod ma- skę algową.
- Na zakończenie zabiegu nanieść na skórę Krem intensywnie nawilżający.
 
Zalecana liczba zabiegów:
jednorazowo w celu szybkiego poprawienia wyglądu skóry oraz jako kurację 4 - 6 zabiegów 1 raz w tygodniu.
Czas trwania zabiegu:
1 godzina 15 minut.