FILTRUJ

Filtruj produkty:

Neuro-Sensitive | Nowoczesna NEURO-KOSMETOLOGIA

Nowa linia Afrodita Professional, wycelowana jest prosto w samo źródło wrażliwości! Działa na podstawie biomimetycznego pentapeptydu, który znacznie zmniejsza odpowiedź hiperaktywnych receptorów skóry na bodźce stresowe o 80%*.

Efekty zabiegu:
- łagodzi uczucie podrażnienia (nieprzyjemne uczucie pieczenia, ściągnięcia, napięcia)
- zmniejsza wrażliwość skóry o 26%**.

*IIN VITRO badania
**IN VIVO badania na 31 ochotnikach po 28 dniach po stosowaniu 2 x dziennie

BEZ ZAPACHÓW BEZ SILIKONÓW BEZ BARWNIKÓW BEZ ALKOHOLU
Jeśli mówimy o pielęgnacji wrażliwej skóry, to oznacza to jak najmniej i jak najdelikatniej! Formuły produktów Neuro-Sensitive, w myśl zasady „mniej znaczy więcej”, zawierają oprócz składników aktywnych tylko te które potrzebne są do wytworzenia emulsji. Są pozbawione potencjalnie drażniących substancji. W ten sposób potencjał reakcji uczuleniowych jest zredukowany do minimum.

TESTOWANE DERMATOLOGICZNIE
Wszystkie produkty Neuro-Sensitive są testowane dermatologicznie. Co ważniejsze, pod nadzorem dermatologicznym produkty były testowane na skórach atopowych, wrażliwych i skłonnych do alergii.

HIPOALERGICZNE PRODUKTY
Wybrane formuły produktów Neuro-Sensitive są sprawdzone pod kątem hipoalergicznym. Testy dermatologiczne potwierdziły, że nie zawierają substancji określanych jako alergeny, a ich wartość pH odpowiada naturalnemu.