MA3GENIX - linia przeciwzmarszczkowa po 45 roku życia

NOWA linia pielęgnująca na twarz MA3GENIX zapewnia widoczny efekt odmłodzonej i gładszej skóry już po 14 dniach stosowania, ponieważ ZAAWANSOWANA RECEPTURA Z INNOWACYJNYMI SKŁADNIKAMI AKTYWNYMI WYGŁADZA ZMARSZCZKI i poprawia strukturę skóry.

Pielęgnacja przeznaczona do wszystkich typów skóry po 45. roku życia.

W młodości nasza twarz ma wysoko położone kości policzkowe oraz wyraźnie zaznaczoną linię żuchwy i okolic szczęki. Idealne rysy twarzy nazywamy „trójkątem piękna”. Niestety wraz z upływem lat skóra traci elastyczność i napięcie, a dodatkowo pojawiają się na niej zmarszczki. Czoło ulega obniżeniu, zmienia się krzywizna szyi (podwójny podbródek), a kąciki ust opadają, co sprawia, że tracimy „trójkąt piękna”.

MATRIGENICS.14G to naturalny i przyjazny środowisku składnik aktywny, pozyskiwany z alg Undaria pinnatifida. Z rozrodczej tkanki tej algi, otrzymuje się komórki macierzyste o cennych właściwościach. Zawierają bowiem rozrodcze jądra, dzięki którym możliwy jest podział i podtrzymanie gatunku.

MATRIGENICS.14G powoduje reaktywację 14 genów, zaangażowanych w odbudowę macierzy zewnątrzkomórkowej, czego efektem jest wyraźnie odmłodzona skóra – dobrze napięta i z ewidentnie mniejszymi zmarszczkami.