Cuccio PRO - Dip System - Aktywator Reaktywny 14 ml - Step 5

  • Producent: Cuccio
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 48 godzin

55,00 zł


  • Koszt wysyłki już od: 12,99

Idealna cienka warstwa żelu stworzona z myślą o Dip System, którą stosuje się na warstwę pudru Dip, tzw. klej międzywarstwowy.
 
UWAGA! Po pierwszej aplikacji nałóż kroplę oliwki na szyjkę butelki, aby uniknąć zniszczenia produktu. Butelki nie należy odwracać do góry dnem.
 
NOWOCZESNA technologia stylizacji paznokci.  Nosisz jak hybrydę z wytrzymałością akrylu!
 
Zanurzasz. Olśniewasz i gotowe!
 
PRZYGOTUJ PAZNOKCIE DO MANICURE, NASTĘPNIE:
Krok 1: Do wszystkich paznokci użyj Nail Primer (Nr 1)
Krok 2: Zastosuj do paznokci Base & Top Gel (Nr 2 + 4) jako warstwy bazowej. Następnie zamocz paznokieć w pudrze (kolor do wyboru).
Krok 3: Nałóż Layering Gel Dip (Nr 3) na warstwę pudru i zanurz w tym samym kolorze. Wyczyść pędzelek za pomocą specjalistycznego płynu Brush Celaner (Nr 6). Opcjonalnie można powtórzyć ten krok w zależności od intensywności kolorów.
Krok 4: Zastosuj nawierzchniowy Top Gel (Nr 2 + 4) i zanurz paznokieć w puderze DIP clear. Wyczyść pędzelek za pomocą specjalistycznego płynu Brush Celaner (Nr 6).
Krok 5: Ponownie zastosuj Nail Base & Top Gel (Nr 2+4) i pozostaw do wyschnięcia na kilka sekund przed przejściem do kroku 6.
Krok 6: Nałóż Gel Activator (Nr 5) na całej powierzchni paznokcia. Pozostaw do wyschnięcia.
Krok 7: Opiłuj płytkę paznokcia pilnikiem gradacji 180 oraz wyrównaj powierzchnię białym blokiem/lub złotym blokiem. Jeśli chcesz, możesz wypolerować na wysoki połysk płytkę paznokcia za pomocą Milk & Honey Cuticle Oil (Nr 7) lub nałóż TOP 7 SEKUND do wyschnięcia.
Krok 8: Nałóż odżywkę na skórki wokół paznokci.
 
Ocena: 1 10
Przepisz kod:
weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator