LipoShape

  • Producent: Abacosun
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 3 - 5 dni

43 000,00 zł  • Koszt wysyłki już od: 0,00

Urządzenie do wyszczuplania, modelowania sylwetki i zabiegów przeciwzmarszczkowych.
LipoShape™ wykorzystujące pięć technologii, które oddziałują wielokierunkowo:
 
eliminują miejscowo tkankę tłuszczową,
zmniejszają objętość ciała,
redukują cellulit,
modelują sylwetkę,
ujędrniają skórę,
spłycają zmarszczki,
ujędrniają skórę poprzez zwiększenie jej gęstości,
stymulują ruch limfy,
Skuteczność zabiegów zawdzięczamy dzięki zastosowaniu następujących metod:
lipodermologii,
fal radiowych bipolarnych,
ultradźwięków niskiej częstotliwości,
lasera miękkiego,
rotacyjnych rolek 
 
Lipodermologia w połączeniu z falami radiowymi rozbija tkankę tłuszczową, rozmasowuje złogi cellulitu wygładzając skórę. Zabiegi aktywują zarówno tkanki powierzchowne, jak i głęboko położone, mobilizują komórki tłuszczowe rozmasowując je oraz redukując ucisk na naczynia krwionośne wywołane przez cellulit. Wpływa to także na poprawę jakości skóry.
 
Fale radiowe stymulują regenerację kolagenu i elastyny ujędrniając skórę. Działanie fal radiowych wspomaga również metabolizm komórkowy i usuwanie toksyn z obszaru zabiegowego.
LipoShape to doskonały zabieg antycellulitowy, ujędrniający i wyszczuplający, który dodatkowo zwiększa elastyczność skóry, odżywienie i dotlenienie tkanek.
Dodatkową zaletą zabiegów LipoShape jest zmniejszenie napięcia mięśni.
 
Dzięki masażowi głowicą z rotującymi rolkami skutecznie stymulujemy tkankę łączną, przywracając krążenie żylne i limfatyczne mające ogromne znaczenie w eliminacji tkanki tłuszczowej.
 
Ultradźwięki niskiej częstotliwości są skuteczną metodą niszczenia komórek tłuszczowych. Zastosowana technologia pozwala na wywołanie w tkankach efektu kawitacji , generując mikroskopijne „bąbelki”, które następnie implodują (zapadają się). Siła tej reakcji powoduje rozerwanie ściany komórkowej adipocytów i uwolnienie ich zawartości do przestrzeni międzykomórkowej. Trójglicerydy uwolnione w tym procesie są następnie metabolizowane przez wątrobę i usuwane przez nerki.
Metoda ta pozwala na uzyskanie efektów porównywalnych do liposukcji, ale jej zaletą jest bezinwazyjność z zachowaniem wysokiej skuteczności.
 
Dodatkowym wsparciem dla uzyskania satysfakcjonujących efektów jest zastosowanie lasera miękkiego o długości fali 650 nm. Użycie tej metody daje możliwość znacznego zwiększenia metabolizmu komórkowego i polepszenie efektów terapii.
LipoShape dzięki zastosowaniu terapii hybrydowej daje spektakularne efekty w porównaniu z metodami wykorzystującymi każdą z energii oddzielnie.
 
Aparat wyposażony jest w 4 głowice:
duża do zabiegów na brzuch, uda, pośladki i plecy (lipodermologia, miękkie laser, rolki sferyczne)
średnia do zabiegów na ramiona, mniejsze powierzchnie ciała oraz w przypadku osób szczupłych ( vacum, fale radiowe, miękki laser)
mała do zabiegów na twarz, szyję i wokół oczu (vacum, fale radiowe)
głowica od ultradźwięków niskiej częstotliwości
LipoShape™ – Twój wybór – piękna sylwetka, jędrna skóra


Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

 Cechy produktu
Funkcje
dermomasażer
fale radiowe
ultradźwięki
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator