Kozmetika Afrodita – PURE OXYGEN – Krem energizujący z aktywnym tlenem na noc

133,00 zł

  • Zarejestruj się jako profesjonalista a otrzymasz dodatkowy rabat!

  • Koszt wysyłki już od: 11,00

Rewitalizujący krem na noc PURE OXYGEN do wszystkich rodzajów skóry
 
odżywczo-regenerująca pielęgnacja tlenem;  rewitalizuje komórki skóry podczas snu! Dzięki rewolucyjnemu systemowi Fiflow BB61 zwiększa dotlenienie skóry, a w konsekwencji intensyfikuje powstawanie nowych, zdrowych komórek skóry i wzmacnia wszystkie naturalne funkcje istniejących. Efekt: promienna cera, wyglądająca młodziej i bardziej witalnie, co odzwierciedla poprawę ogólnego funkcjonowania skóry na poziomie komórkowym!
 
Odpowiedni dla: 
wszystkich rodzajów skóry twarzy, szyi i dekoltu, w szczególności dla cery nieaktywnej, zmęczonej i obrzękniętej skóry, której brakuje tlenu; skóry palaczy; skóry narażonej na zanieczyszczone środowisko miejskie, skóry podatnej na przedwczesne starzenie się ze względu na czynniki zewnętrzne i/lub przyczyny genetyczne.
 
Profesjonalne stosowanie: 
Krem przeznaczony jest do pielęgnacji końcowej w ramach jakiegokolwiek zabiegu twarzy, szyi i dekoltu, a szczególnie polecany na zakończenie zabiegu PURE OXYGEN. Stosuje się go na skórę twarzy, szyi i dekoltu delikatnie wmasowując. W przypadku skóry suchej czy normalnej przed nałożeniem kremu zastosować Vita Derma Anti-stress serum / Vita Derma fluid multiaktywny anti-age / Gold 24 Ka eliksir do twarzy z czystym złotem (wybór dostosowany do aktualnego stanu skóry).
 
Pielęgnacja w domu: 
Krem codziennie wieczorem zastosuj na dokładnie oczyszczoną i stonizowaną skórę twarzy, szyi i dekoltu delikatnie wcierając opuszkami palców.
W razie potrzeby (w przypadku bardzo suchej skóry) również używać go do pielęgnacji na dzień. W przypadku skóry suchej czy normalnej przed nałożeniem kremu zastosować Vita Derma Anti-stress serum / Vita Derma fluid multiaktywny anti-age / Gold 24 Ka eliksir do twarzy z czystym złotem (wybór dostosowany do aktualnego stanu skóry).
 
Wskazówka: 
W celu uzyskania optymalnych rezultatów, do codziennej pielęgnacji używać krem w połączeniu z produktami z linii PURE OXYGEN Orzeźwiającym kremem na dzień, Ampułkami z aktywnym tlenem i Aktywatorem oksygenacji.
 
Pojemność: 50 ml
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

 Cechy produktu
Przeznaczenie
Twarz
Forma
Krem
Właściwości
Odżywcze
Regenerujące
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator