Pro-F Szampon z keratyną 1000 ml

  • Producent: WATS
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 24 godzin

20,00 zł


  • Koszt wysyłki już od: 12,99

Błyskawiczna głęboka odbudowa i regeneracja włosów mocno zniszczonych, przesuszonych, puszących się i pozbawionych blasku.

Szampon keratynowy Pro-F to specjalistyczny szampon przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Rewelacyjnie sprawdza się do włosów porowatych, przesuszonych, łamiących się i kruchych na końcach,  szorskich w dotyku i źle układających się. 

Zawarta w szamponie keratyna uzupełnia ubytki natrualnego biaka keratynowego w strukturach włosów. Obdudowuje je, wzmacnia, nadaje im elastyczność, ułatwia rozczesywanie. Ponadto wygładza włosy, niweluje ich porowatość i nadaje zdrowy połysk. Szampon do częstego stosowania.

Keratyna roślinna będąca najcenniejszym składnikiem szamponu to susbstancja aktywna będąca najbardziej powinowata z naturalnym białkiem budulcowym włosa, która doskonale uzupełnia jego ubytki w strukturze powodując natychmiastowe uelastycznienie, wygładzenie i wyrównanie porowatości. 

Keratyna zapobiega nadmiernej łamliwości i rozdwajaniu się końcówek wpływając na widoczną poprawę wyglądu, przywrócenie naturalnego blasku i miękkości włosom. 

Szampon wpływa korzystnie chroniąc włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury (prostowanie, podkręcanie) oraz czynników środowiskowych a także mechanicznymi mikoruszkodzeniami. 

Poj. 1000 ml. 

************************************************************************

Do użytku profesjonalnego w salonach fryzerskich. 

Aby odbudować kompleksowo włosy suche i zniszczone, zalecamy zastosowanie komplksowej kuracji z maską keratynową Pro - F.

Ocena: 1 10
Przepisz kod:
weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator