Hadewe frezarka z pochłaniaczem pyłu SB-22

 • Dostępność: Pytaj sprzedawcę

4 290,00 zł


 • Koszt wysyłki już od: 12,99

Hadewe SB-22 to niemieckiej produkcji frezarka medyczna klasy 2a z pochłaniaczem pyłu. Elementem, który wyróżnia tą frezarkę na tle innych jest opatentowany system mocowania frezów oraz mała waga frezarki – tylko 3,8 kg. Dodatkowo frezarka posiada bardzo intuicyjną obsługę i zakres obrotów do 22 000 obr/min. Za pomocą przycisków znajdujących się na panelu w szybki sposób możemy zmienić moc pochłaniania, ilość obrotów oraz ich kierunek (istnieje możliwość ustawienia obrotów prawych lub lewych).

Dla jeszcze większego bezpieczeństwa specjalistów silnik frezarki znajduje się w gumowej strefie ochronnej, dzięki czemu jest bardziej odporny na wstrząsy.

Hadewe SB-22 posiada lekką rączkę o wadze ok. 140 g. Rączka została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić długi czas pracy. Pył, powstający podczas zabiegu, jest usuwany za pomocą odsysania punktowego, który znajduje się w górnej części rękojeści. Takie rozwiązania gwarantuje w pełni higieniczną pracę.

Rączka została wyposażona również w wyjątkowy, opatentowany system wkładania frezów. Aby włożyć wybrany do pracy frez należy otworzyć rękojeść, poprzez przesunięcie pokrętła do przodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu frez wkładany jest do rączki delikatnie, bez żadnego oporu. Po wsadzeniu frezu należy ponownie przesunąć pokrętło, tym razem do tyłu, aby zamknąć uchwyt. Taki system mocowania frezów pozwala na  ich bezpieczne trzymanie, nawet przy stosowaniu najwyższych obrotów.


Frezarka Hadewe SB-22 wyposażona jest w dwa silniki. Główny silnik frezarki odpowiedzialny za pochłanianie pyłu jest silnikiem szczotkowym. Natomiast mikrosilnik znajdujący się w rączce frezarki jest bezszczotkowy.

Utrzymanie frezarki we właściwym stanie higienicznym jest bardzo istotnym aspektem jej użytkowania. Worek, który zbiera pył, resztki naskórka oraz paznokci, który powstaje podczas przeprowadzania zabiegów podologicznych powinien być wymieniany regularnie co około 50 godzin pracy. Nie ma konieczności tak, często wymieniać filtr, natomiast należy pamiętać o regularnym sprawdzaniu jego stanu. Kiedy zauważymy, że filtr zmienił swój kolor to należy go niezwłocznie wyrzucić oraz wymienić na całkowicie nowy.

UWAGA! W przypadku braku wymiany worka na pył oraz filtra, frezarka oraz rączka mogą znacznie się przegrzewać co powoduje usterki sprzętu.


Kupując frezarkę otrzymujesz w opakowaniu: Frezarkę podologiczną Hadewe SB 22, instrukcję obsługi, 1 worek oraz 1 filtr.

WYMIARY I DANE TECHNICZNE
 • Zakres obrotów: 4 000 –  22 000 obrotów/ minutę
 • Długość rączki roboczej w mm: 142
 • Średnica rączki roboczej w mm: 17-22 mm
 • Wymiary [S x G x W] mm: ca. 313 x 235 x 142
 • Ciężar z końcówką roboczą [w kg]: ca. 3,8
 • Zasilanie: 230V
 • Obudowa: Odporna na środki dezynfekcyjne
 • Głośność [w db]: ca. 64
 • Gwarancja: 2 lata
Ocena: 1 10
Przepisz kod:
weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator