G-spa LipoMax Royal + szkolenie gratis!

  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 24h

27 900,00 zł
25 900,00 zł  • Koszt wysyłki już od: 0,00

W ostatnich latach wykorzystanie ultradźwięków w kosmetyce znacząco się zwiększa. Przestała być to technika stosowana tylko w gabinetach rehabilitacyjnych. Kawitacja ultradźwiękowa okazała się jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod walki z tkanka tłuszczową. Metoda umożliwia selektywne jej stosowanie na wybrane obszary z których chcielibyśmy "zrzucić" troszkę nadmiernie rozbudowanej tkanki tłuszczowej.

Podczas zabiegu w wyniku oddziaływania na tkankę tłuszczową wywołujemy zjawisko kawitacji wewnątrz komórek tłuszczowych (adipocytów). Kawitacja powoduje pękanie ścianek komórek tłuszczowych uwalniając ich zawartość do układu limfatycznego. Tłuszcz uwolniony podczas zabiegu jest metabolizowany tak jak tłuszcz z pożywienia i spalany przez organizm.

Brzmi to prosto i obiecująco ale pod pewnymi warunkami. Kawitacja ultradźwiękowa jest to zjawisko które zachodzi wyłącznie w środowisku płynnym. Często można się zetknąć z mało pochlebnymi opiniami na temat tych zabiegów, a wynikają one z braku możliwości wykonania całego procesu wieloma urządzeniami dostępnymi na rynku. Urządzenie LipoMax Royal jest jedynym aparatem na rynku w którego działaniu uwzględniono wszystkie etapy postępowania z tkanką tłuszczową. Dzięki jednemu urządzeniu wykonają Państwo zarówno etap przygotowania tkanki tłuszczowej, etap czynnego rozbijania komórek tłuszczowych jak również drenaż limfatyczny i intensywne spalanie uwolnionego tłuszczu.

Do tego celu służą głowice urządzenia prezentowane poniżej:

 

 

 

Kawitacyjna głowica ultradźwiękowa do rozbijania komórek tłuszczowych. Wykorzystuje ciągłą lub przerywaną falę ultradźwiękową o częstotliwości 40Khz.

 

 

 

 

 

 

Głowica do termolipolizy RF. Wykorzystywana jest w etapie wstępnym przygotowania tkanki tłuszczowej oraz po zabiegu głowicą do kawitacji w celu zwiększenia szybkości przemiany materii.

 

 

 

 

 

 

 

 

Głowica do zabiegów na twarzy (np. modelowanie owalu twarzy) oraz na szyi (likwidacja drugiego podbródka). Wykorzystywana również do intensywnego wprowadzania preparatów (sonoforeza) służących do spalania tkanki tłuszczowej.

 

 

 

 

 

Pady (6 sztuk) służące do elektrostymulacji mięśni oraz fotostymulacji światłem LED.  Zwiększają intensywność spalania tkanki tłuszczowej oraz wykonują  intensywny drenaż limfatyczny.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator