Afrodita Cosmetics - Multiactive SPF30 - Ochronna emulsja z peptydami

154,00 zł
126,00 zł

Emulsja ochronna SPF30 pomaga zapobiegać fotostarzeniu, powstawaniu plam pigmentacyjnych i uszkodzeniom DNA komórek skóry.

Zawiera przeciwstarzeniową dipeptydową karnozynę, która działa jako silny antyoksydant i chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem się pod wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. Wzbogacona pentapeptydem-59 jednocześnie łagodzi podrażnienia i zmniejsza wrażliwość skóry o 26%.*

*Przeprowadzono badanie IN VIVO na 31 ochotnikach po 28 dniach stosowania dwa razy dziennie. Rezultat:

Bardziej tolerancyjna, spokojniejsza skóra, optymalnie chroniona przed światłem słonecznym i niebieskim światłem.

Emulsja została stworzona dla skóry skłonnej do przedwczesnego starzenia, niedoskonałości pigmentacyjnych i podrażnień; skóry bardzo wrażliwej na słońce.

Emulsja SPF30 to niezastąpiony protektor dla każdego rodzaju skóry, w każdym wieku, na każdy dzień w roku!

Kluczowe zalety emulsji SPF30:

  • Bezzapachowa formuła
  • karnozyna dipeptydowa przeciwstarzeniowa + łagodzący pentapeptyd-59
  • łagodzi podrażnienia i udowodniono, że zmniejsza wrażliwość skóry o 26%*
  • wyjątkowo lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja
  • nie pozostawia białych smug
  • TESTOWANY DERMATOLOGICZNIE
  • 0% parafiny, barwników i alkoholu

Pojemność 30 ml

Główne składniki aktywne:

Skutecznie połączone filtry UVA i UVB to gwarancja wysokiej ochrony skóry przed działaniem szkodliwych promieni UV. Emulsja chroni skórę przed oparzeniami słonecznymi i pomaga zapobiegać fotostarzeniu, powstawaniu przebarwień i uszkodzeniom DNA komórek skóry.

Karnozyna dipeptydowa

Chroni komórki skóry przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki, promienie UVA+UVB+IR oraz niebieskie światło. Stymuluje syntezę własnego kolagenu skóry i zapobiega jego degradacji. Wzmacnia naturalny mechanizm obronny skóry i zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu.

Pentapeptyd-59

Jest peptydem biomimetycznym (identycznym z własnymi peptydami skóry), który znacząco zmniejsza reakcję nadreaktywnych receptorów skóry na stresory - nawet o 80%. Dzięki temu natychmiast łagodzi podrażnienia (nieprzyjemne uczucie ściągnięcia, mrowienia, swędzenia, kłucia, kłucia itp.). Długotrwale poprawia tolerancję skóry i zmniejsza wrażliwość skóry nawet o 26%.*

*Badanie IN VITRO

Badanie IN VIVO na 31 ochotnikach po 28 dniach stosowania dwa razy dziennie

Sposób użycia emulsji SPF30:

Nałóż 2 ml (5 do 6 pompek) jako ostatni etap porannej pielęgnacji skóry: po nałożeniu wybranych produktów pielęgnacyjnych i przed nałożeniem makijażu. Pamiętaj, aby ponownie aplikować konsekwentnie.

Nasza rada:

Zalecamy stosowanie emulsji przez cały rok, nawet zimą i w pochmurne dni.

Promienie UVA są równie intensywne przez cały rok.

Stanowią aż 95% wszystkich promieni UV. Są główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Wnikają w skórę właściwą, uszkadzając fibroblasty, włókna kolagenowe i elastyczne, naczynia krwionośne oraz DNA komórek skóry.

Dodajmy do tego ekrany naszych urządzeń, które codziennie narażają nas na niebieskie światło, które osłabia osłabia funkcje barierowe skóry i powoduje urazy skóry i stres oksydacyjny.

Dlatego tak ważne jest, aby wybrać skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVA+UVB+IR oraz niebieskim światłem.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator