Zestaw Skin Prebiotic: Żel oczyszczający + Peeling + Serum + Masło

  • Producent: Cuccio
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 48 godzin

219,00 zł


  • Koszt wysyłki już od: 12,99

Skin Prebiotic Masło do ciała

Nawilżające masło do ciała zapewnia idealne nawodnienie skóry oraz pomaga utrzymać równowagę mikrobiomu skóry. Masło do ciała Skin Prebiotics zastosuj po Serum do ciała, aby intensywnie nawilżyć skórę i zmaksymalizować korzyści z dodatkowych prebiotycznych składników odżywczych.

  • Pojemność: 226 g

Skin Prebiotic Żel do mycia ciała

Oczyszczający żel do mycia ciała dzięki któremu zmyjesz zanieczyszczenia, jednocześnie aplikując na skórę prebiotyczne składniki odżywcze.

  • Pojemność: 237 ml

Skin Prebiotic Scrub / peeling do ciała

Dzięki prebiotycznemu scrubowi do ciała delikatnie usuniesz martwe komórki naskórka, jednocześnie aplikując na skórę prebiotyczne składniki odżywcze.

  • Pojemność: 226 g

Skin Prebiotic Serum do ciała

Serum do ciała Skin Prebiotics to remedium na suchą i zniszczoną skórę. Zaaplikuj na skórę i wmasuj, aby natychmiast nawilżyć skórę. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, nakładaj po ciepłym prysznicu lub kąpieli z użyciem Żelu Skin Prebiotics.

  • Pojemność: 100 ml

Cuccio Skin Prebiotics to produkty nasycone czystym olejkiem lawendowym (Lavandula angustifolia).

W skład produktów wchodzą prebiotyki pochodzenia roślinnego, które tworzą zrównoważony mikrobiom dla zdrowszego wyglądu skóry.

Lavandula Angustifolia to najwyższej jakości gatunek lawendy uprawiany w celach leczniczych zarówno w ziołolecznictwie jak i aromaterapii. Uprawiana w sposób zrównoważony w USA.

Twój codzienny rytuał piękności wspiera dobre bakterie aby utrzymać równowagę mikrobiomu Twojej skóry.

Czym jest mikrobiom Twojej skóry?

Mikrobiom skóry to zbiór wszystkich dobrych i złych mikroorganizmów żyjących na Twojej skórze. Dobre bakterie są nniezbędne do utrzymania prawidłowo zbilansowanego, zdrowego mikrobiomu skóry. Można to osiągnąć dzięki stosowaniu prebiotyków skóry.

Czym są prebiotyki skóry?

Prebiotyki dla skóry to naturalne składniki odżywcze pochodzenia roślinnego, które wspierają dobre bakterie i pomagają usunąć złe bakterie, zapewniając zdrowszy, bardziej promienny wygląd Twojej skóry.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator