MINICURE PRZENOŚNA LAMPA UV/LED DO TIPSÓW I GÓRNYCH FORM

129,00 zł


  • Koszt wysyłki już od: 14,99

Lampa MINI CURE do Dual Form i tipsów żelowych to narzędzie służące do przymrożenia żelu lub akrylożelu na paznokciach. Lampa wykorzystuje promieniowanie ultrafioletowe (UV), które znacznie przyspiesza ten proces.

LAMPA DO PAZNOKCI MINI CURE - UNIKATOWE CECHY

Lampa do paznokci to urządzenie używane w salonach kosmetycznych i domowej pielęgnacji paznokci służąca do przymrożenia żelu lub akrylu, który jest aplikowany na paznokciach.

Przymrożanie to czynność, która ma na celu lekkie utwardzenie masy wypełniającej np. dual formę, aby zapewnić stabilizacje tipsa, czy dual formy do naturalnego paznokcia. Po przymrożeniu materiał trzyma się paznokcia i nie odkleja się. Należy jednak pamiętać, że do pełnej i poprawnej polimeryzacji niezbędna jest mocniejsza wiązka światła  jaką zapewnia standardowa lampa UV do utwardzania o mocy min 36W.  Dzięki utwardzeniu paznokcie stają się trwalsze oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne.

 

Lampa Mini Cure charakteryzuje się następującymi cechami:

Wzmocnioną wiązką światła UV: dzięki wyposażeniu w specjalną soczewkę, która wspomaga wiązkę światła UV, zapewnia równomierne i skuteczne utwardzanie produktu.

Odpinana mini latarka: dzięki mocowaniu na magnes, lampę możesz odpiąć od podstawy i użyć jako praktycznej latarki.

Elastyczne ramie i stabilna podstawa, która pozwala na ustawienie jej w idealnej pozycji, abyś mogła pracować komfortowo. Optymalnie szeroka i okrągła podstawa zapewnia stabilność, a silikonowe antypoślizgowe podkładki gwarantują, że lampa nie przesunie się podczas pracy.

Jest bezkablowa, dzięki czemu nie musisz martwić się, że kabel się zaplącze podczas pracy. Pojemność baterii wynosi 1200mAh.

Dioda UV o mocy 3W i długości fali światła 395-405nm gwarantuje szybkie i skuteczne utwardzanie produktu.

Ładowanie typu C i dotykowy panel: ładowanie jest proste i wygodne dzięki kablowi typu C, a dzięki panelowi dotykowemu sprawia, że obsługa jest intuicyjna. Wystarczy lekki dotyk, aby włączyć lub wyłączyć lampę. Timer 60 sekund ułatwia kontrolę czasu utwardzania.

Ekskluzywny design: perłowo białym kolor z srebrnymi dodatkami sprawia, że lampa prezentuje się wyjątkowo elegancko i luksusowo

Odporność na środki chemiczne: lampa jest pokryta podwójną powłoką odporną na działanie acetonu i rozpuszczalników, dzięki czemu masz pewność, że będzie służyć Ci służyć przez wiele lat.

 

LAMPA DO PAZNOKCI MINI CURE – JAK UŻYWAĆ:

Lampę MINICURE  możesz wykorzystać na dwa sposoby, w zależności od Twoich potrzeb:

Jako latarka, lampa do paznokci Mini Cure jest doskonała do punktowego utwardzania każdego miejsca, dzięki swojemu kompaktowemu rozmiarowi. Wystarczy ją odpiąć, aby stworzyć przenośną latarkę gotową do użycia. To niezastąpione rozwiązanie, gdy potrzebujesz skoncentrować światło UV na konkretnym obszarze, gwarantując sobie doskonałe przymrażanie produktu nawet w trudno dostępnych miejscach.

Lampa Mini Cure została wyposażona w elastyczne ramie, które umożliwia jej swobodne ułożenie w idealnej pozycji. Dzięki stojakowi możesz umieścić ją tak, aby oświetlała dokładnie to, nad czym pracujesz, pozostawiając obie ręce wolne i gotowe do precyzyjnej aplikacji produktów.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz precyzyjnego doświetlenia, czy swobodnej pracy nad paznokciami, lampa Mini Cure zapewni Ci wsparcie na każdym etapie procesu stylizacji. Dzięki jej wszechstronności z łatwością stworzysz spektakularne stylizacje.

 

*Należy pamiętać, że lampa Mini Cure stanowi narzędzie do wstępnego utwardzania produktów światło utwardzalnych tj. żele, czy akrylożele, które ułatwiają aplikację dual form lub tipsów żelowych. Aby zapewnić pełne utwardzenie produktu należy użyć dodatkowo standardowej lampy UV o mocy min 36W i utwardzać produkt zgodnie z zaleceniami producenta.


Nad bezpieczeństwem produktów Mistero Milano czuwa certyfikowany zespół ekspertów do spraw Bezpieczeństwa Kosmetyków i Chemii Gospodarczej.
Informacje zawarte w karcie produktu są dokładne i prawdziwe. Niemniej jednak producent nie odpowiada za składowanie, magazynowanie, transport oraz stosowanie produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem.
Produkty marki Mistero Milano przeznaczone są do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych Stylistów paznokci. Producent zastrzega sobie prawo zmiany specyfikacji produktu. Odcienie produktów mogą się różnić w zależności od partii produkcyjnej.

Sposób użycia

Jeśli nigdy wcześniej nie używałaś lampy do paznokci oraz dual form, oto nasza mała podpowiedź:

Krok 1. Przygotuj wszystkie produkty i narzędzia które będą Ci potrzebne do wykonania stylizacji tj. żel lub akrylożel, dual formy, baza, top coat, cleaner, pilnik itp.

Krok 2. Przygotuj płytkę paznokcia (nadaj paznokciom pożądany kształt, odtłuść płytkę Nail prepem i zaaplikuj Primer.

Krok 3. Nałóż bazę do paznokci i utwardź w lampie. Pamiętaj, aby ułożyć paznokcie w taki sposób, aby światło z lampy mogło równomiernie utwardzić produkt. Włącz lampę odpowiednim przyciskiem i ustaw czas wskazany na danym produkcie.

Krok 4. Po wyznaczonym czasie wyjmij dłoń z lampy i przejdź do aplikacji żelu lub akrylożelu na dual formie. W tym celu delikatnie namocz pędzelek do żelu w cleanerze i rozprowadź produkt w formie dual form, zwracając uwagę na wytyczone linie pomocnicze, dzięki którym będziesz w stanie dostosować odpowiednią długość.

Krok 5. Przyłóż formę do paznokci i dociśnij. Następnie jeszcze raz utwardź produkt w lampie.

Krok 6. Po utwardzeniu delikatnie usuń formę.

Krok 7. Jeśli jest taka potrzeba opiłuj paznokieć lub zabezpiecz go topem hybrydowym.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator