Witamy w naszym sklepie Zaloguj sie lub Zarejestruj się

Kozmetika Afrodita - Lipo Detox - KROK 2-krem wyszczuplający

Cena widoczna po zalogowaniu

 • Zarejestruj się jako profesjonalista a otrzymasz dodatkowy rabat!

 • Koszt wysyłki już od: 0,00

 LIPO DETOX Krem Wyszczuplający

Składniki aktywnePHYCRO R 75, olej z awokado, ekstrakt z dębu, ekstrakt z dzikiej róży, wyciąg z kasztanowca, ginko biloba.

Działanie: Preparat łagodzi zmiany w obrębie tkanki łacznej, spowodowany stanem zapalnym lub problemami z mikrocyrkulacją. Zwiększa metabolizm komórkowy i ma dziłanie lipolityczne. Łagodnie wzmaga diurezę. Działa antycellulitowo i ujędrniajaco.


Zabieg LIPO DETOX ma działanie:

 • oczyszczające ciało z toksyn i nagromadzonej wody,
 • wyszczuplające, 
 • antycellulitowe, 
 • ujędrniające.

 

Zabieg LIPO-DETOX zawiera dwa unikalne składniki o udowodnionym działaniu klinicznym: PHYCRO R 75 oraz REDULITE. Rezultaty po serii 10 zabiegów wykazują wyraźną poprawę struktury skóry, a także utratę w obwodach (testy in vivo) : pasa do -2,28 cm, uda do -1,5 cm, kolana - 0,77 cm, kostki  do - 0,46 cm. Warunkiem wyraźnej poprawy i uzyskania optymalnych wyników jest prawidłowo przeprowadzony zabieg oraz współpraca i chęć ze strony klientki. 

 

Schemat zabiegu - 4 kroki ku pięknej sylwetce:

 1. Krok : Przygotowanie skóry do absorpcji składników aktywnych. 
  Produkt: Skin Aktywator.
 2. Krok : Wyszczuplanie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Produkt: Krem Wyszczuplajacy.
 3. Krok: Drenaż.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Produkt: Krem Drenujący. 
 4. Krok. Pielęgnacja domowa.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Produkt: LIPO DETOX FINISH

Aktywator rozprowadzamy cienką warstwą po skórze klientki w kierunku dosercowym. Produkt ma konsystencję żelu i ulega wchłonięciu po ok. 5 minutach od aplikacji. Aktywator spowoduje otwarcie porów i wzmożoną mikrocyrkulację, co może objawić się zarumienieniem skóry jak również uczuciem ciepła lub delikatnego szczypania. Po wchłonięciu preparatu należy nanieść na całą powierzchnię ciała Krem Wyszczuplający, a następnie przykryć folią jednorazową. Po 20 minutach klientka powinna zmyć preparat pod prysznicem. Po  usunięciu Kremu Wyszuplającego, należy wykonać masaż lub drenaż limfatyczny na Kremie Drenującym. Po wykonaniu kroku 3, ważne jest by kremu nie zmywać z powierzchni ciała, gdyż działa on aktywnie jeszcze przez ok.5 godzin. W dniach wolnych od zabiegów klientka powinna stoswać na najbardziej kłopotliwe partie ciała krok 4 , czyli LIPO DETOX Finish. 

 

Czas zabiegu: 1,5 godziny z masażem; częstotliwość zabiegów: 2 razy w tygodniu + pielęgnacja domowa; ilość zabiegów w serii: 10.

 
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator


Więcej produktów z tej kategorii

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również