Stolik do manicure Nature z wbudowanym pochłaniaczem - srebrny

  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 24 godzin

768,00 zł
739,00 zł


  • Koszt wysyłki już od: 35,00

Stolik do manicure Nature wykonany jest z płyty laminowanej którą jest łatwo utrzymać w czystości. 

Stolik do manicure Nature posiada szafkę z 4 szufladami - trzy płytkie szufladki na pilniczki, ozdoby, cążki i inne akcesoria oraz jedną głęboką na wysokie płyny, waciki, może dodatkową lampę UV, wanienkę do sterylizacji itp. Szafkę z szufladami można ustawić z lewej lub prawej strony. Blat podpiera chromowana noga która nie zabiera dużo miejsca i daje przestrzeń dla nóg. Noga posiada regulację wysokości dzięki której łatwiej złapać poziom na nierównych powierzchniach.

Blat o dużej powierzchni roboczej daje komfort pracy stylistce oraz wygodę klientce. Grubość blatu sprawia, że możemy do niego przymocować każdą lampkę świetlną. Przy zamówieniu wykonujemy otwór w blacie na pochłaniacz pyłu gratis.

Pochłaniacz pyłu dołączony do stolika nie zajmuje miejsca na blacie roboczym. Dzięki specjalnemu wiatrakowi o mocy 27 W, pochłaniacz świetnie zasysa pył przy nieznacznym hałasie.

Pył gromadzony jest w łatwo wymienianych woreczkach włókiennych. Urządzenie produkowane jest już ponad 10 lat w Słowacji, dlatego dajemy gwarancję na okres 12 miesięcy. Pochłaniacz występuje w 2 kolorach - srebrnym i białym. 

Stolik wysyłany jest w 2 paczkach. W jednej znajduje się zmontowana szafka z szufladami, w drugiej blat z nogą. Montaż jest szybki i porosty, polega na skręceniu blatu z szafką i chromowaną nogą.

- Wymiary: 110 x 57 x 72 cm (dł x szer x wys)

- Kolory: srebrny

 

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator