Stolik do manicure Delux z zabudowanym pochłaniaczem - olcha

  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 48 godzin

838,00 zł
682,00 zł


  • Koszt wysyłki już od: 35,00

Stolik do manicure Delux wykonany jest z płyty pokrytej laminatem. Łatwy w utrzymaniu czystości. 

Stolik do manicure Delux posiada 4 szuflady dzięki czemu mamy wszystko pod ręką. Trzy płytkie szufladki na pilniczki, ozdoby, cążki i inne akcesoria oraz jedną głęboką na wysokie płyny, waciki, może dodatkową lampę UV itp. Standardowo szuflady znajdują się po lewej stronie. Jeśli mają znaleźć się po prawej, należy to zaznaczyć przy zamówieniu. Zmiana orientacji szuflad może wydłużyć czas oczekiwania na stolik. 

Blat o dużej powierzchni roboczej daje komfort pracy stylistce oraz wygodę klientce. Grubość blatu sprawia, że możemy do niego przymocować każdą lampkę świetlną. Przy zamówieniu wykonujemy otwór w blacie na pochłaniacz pyłu gratis.

Pochłaniacz pyłu dołączony do stolika które nie zajmuje miejsca na blacie roboczym. Dzięki specjalnemu wiatrakowi o mocy 27 W, pochłaniacz świetnie zasysa pył przy nieznacznym hałasie.

Pył gromadzony jest w łatwo wymienianych woreczkach włókiennych. Urządzenie produkowane jest już ponad 10 lat w Słowacji, dlatego dajemy gwarancję na okres 12 miesięcy. Pochłaniacz występuje w 2 kolorach - srebrnym i białym. 

  Stolik do manicure Delux posiada dwie dodatkowe półki nad blatem na których można ustawić np. kolekcję najlepszych lakierów lub hybryd. 

Stolik wysyłany jest w 2 paczkach. W jednej znajduje się zmontowana szafka z szufladami, w drugiej blaty. Montaż jest szybki i porosty, polega na skręceniu blatów i szafki. 

Koszt przesyłki wynosi 65,00 zł brutto przy płatności przelewem. 


Kolory: olcha

Wymiary: 110 x 52 x 72 cm.


Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator