Składany stół do masażu B.T.L. Aura

  • Producent: Mov
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 1 - 3 dni

600,00 zł

  • Zarejestruj się jako profesjonalista a otrzymasz dodatkowy rabat!

  • Koszt wysyłki już od: 0,00Stół Aura jest stołem prostym bez łamań, przeznaczonym do masażu klasycznego, sportowego oraz wszelakich technik manualnych. Charakteryzuje się zwarta budową, prostotą obsługi i dużą stabilnością poprzeczną. Wycięte panele z przodu i z tyłu stołu umożliwiają wygodne ułożenie nóg masażysty pod stołem gdy siedzi on na taborecie i wykonuje zabiegi refleksologii.

Stoły do masażu z serii B.T.L. to drewniane stoły składane o doskonałych walorach użytkowych. Zostały stworzone z myślą o masażystach poszukujących stabilnego i wygodnego stołu do pracy. Dzięki zastosowaniu najnowszych cyfrowych technologii obróbki drewna uzyskaliśmy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju detale wykończeniowe. Każda z części składowych stołu wykonana jest z maksymalna precyzją, jest gładka, miła w dotyku, estetyczna i co najważniejsze bezpieczna. Nowoczesna technologia produkcji pozwala Nam na wykonanie produktu spełniającego najbardziej rygorystyczne normy, stabilnego, ekstremalnie wytrzymałego i bezkonkurencyjnego w swojej kategorii cenowej.

● właściwości techniczne
Wymiary oraz parametry uzytkowe produktów zostały opracowane przy współudziale inżynierów oraz specjalistów z dziedziny rehabilitacji i masażu. Dzięki wypracowanym standardom uzyskaliśmy w pełni ergonomiczne kształty, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno masażysty jak i pacjenta:

Wysokość: od 60 do 80 cm
Szerokość: 67 cm
Długość: 180cm (210 z zagł.)
Waga stołu: 15 kg
Wytrzymałość mechaniczna: max. 800 kg
Waga pacjenta: max. 170 kg
Leżysko: PU T30T + PVC
Podstawa: buk lity 
Certyfikaty:TUV, CE, Wyr. Med. Gwarancja 24 miesiące.

● kolorystyka
Nasza oferta zawiera największy wybór kolorystyki produktów dostępnych na europejskim rynku. Dla serii Butli To Last (B.T.L.) dostępnych jest dziewięć wariantów kolorów obić tapicerskich (leżyska stołów). Wybrany kolor prosimy podać w potwierdzeniu zamówienia lub formularzu zakupu.

● właściwości techniczne
Wymiary oraz parametry uzytkowe produktów zostały opracowane przy współudziale inżynierów oraz specjalistów z dziedziny rehabilitacji i masażu. Dzięki wypracowanym standardom uzyskaliśmy w pełni ergonomiczne kształty, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno masażysty jak i pacjenta.

● skład zestawu
składany stół do masażu i rehabilitacji B.T.L. Aura
zagłówek z regulacją konta nachylenia
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również