Składany stół do masażu ALUprofi Aura

  • Producent: Mov
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 1 - 3 dni

700,00 zł

  • Zarejestruj się jako profesjonalista a otrzymasz dodatkowy rabat!

  • Koszt wysyłki już od: 11,00Stół Aura jest stołem prostym bez łamań, przeznaczonym do masażu klasycznego, sportowego oraz wszelakich technik manualnych. Charakteryzuje się zwarta budową, prostotą obsługi i dużą stabilnością poprzeczną. Wycięte panele z przodu i z tyłu stołu umożliwiają wygodne ułożenie nóg masażysty pod stołem gdy siedzi on na taborecie i wykonuje zabiegi refleksologii.

Stoły do masażu z serii ALUprofi to idealne połączenie wytrzymałości duraluminium i selekcjonowanego drewna bukowego. Stoły te zostały stworzone z myślą o masażystach poszukujących wytrzymałego, odpornego na bardzo częste rozkładanie i składanie, stabilnego i wygodnego stołu do wtężonej pracy w ciężkich warunkach takich jak szatnie sportowe, miejsca na zewnątzr budynków, miejsca o podwyższonej wilgpotności. Dzięki zastosowaniu najnowszych cyfrowych technologii obróbki drewna oraz aluminium anodowanego, uzyskaliśmy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju detale wykończeniowe. Każda z części składowych stołu wykonana jest z maksymalna precyzją, jest gładka, miła w dotyku, estetyczna i co najważniejsze bezpieczna. Nowoczesna technologia produkcji pozwala Nam na wykonanie produktu spełniającego najbardziej rygorystyczne normy, stabilnego, ekstremalnie wytrzymałego i bezkonkurencyjnego w swojej kategorii cenowej.


● właściwości techniczne
Wymiary oraz parametry uzytkowe produktów zostały opracowane przy współudziale inżynierów oraz specjalistów z dziedziny rehabilitacji i masażu. Dzięki wypracowanym standardom uzyskaliśmy w pełni ergonomiczne kształty, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo zarówno masażysty jak i pacjenta:

Wysokość: od 60 do 80 cm
Szerokość: 67 cm
Długość: 180cm (210 z zagł.)
Waga stołu: 14 kg (bez wyposażenia)
Wytrzymałość mechaniczna: max. 800 kg
Waga pacjenta: max. 170 kg
Leżysko: PU T30T + PVC
Podstawa: buk lity + duraluminium
Certyfikaty:TUV, CE, Wyr. Med. Gwarancja: 24 miesiące.

● kolorystyka
Nasza oferta zawiera największy wybór kolorystyki produktów dostępnych na europejskim rynku. Dla serii Butli To Last (B.T.L.) dostępnych jest dziewięć wariantów kolorów obić tapicerskich (leżyska stołów). Wybrany kolor prosimy podać w potwierdzeniu zamówienia lub formularzu zakupu.

● skład zestawu

składany stół do masażu i rehabilitacji ALUprofi Aura
zagłówek z regulacją konta nachylenia
obustronna opcja reiki
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator