Manicure japoński- zestaw

  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 24h

179,00 zł
119,00 zł

  • Zarejestruj się jako profesjonalista a otrzymasz dodatkowy rabat!

  • Koszt wysyłki już od: 11,00

Manicure japoński to metoda, która ma zapewnić wzmocnienie naturalnej płytki paznokcia. Efekt końcowy:  naturalny i niepowtarzalny błysk paznokcia.
 
Zastosowanie :
Do kruchych, łamliwych i rozdwajających się pazokci.
 
W zestawie:
 
pasta 8g
puder 5g
pilniczek 3szt.
polerka zielona 1szt.
polerka różowa 1szt.
szpatułka do skórek 1szt.
 
Wyprodukowano w Japonii.
 
Naturalne zabezpieczenie i nadanie niepowtarzalnego blasku płytce paznokcia.

Zabiegi przy użyciu preparatów P.SHINE stosuje się na kruche łamliwe i rozdwajające się paznokcie. Dzięki składnikom i witaminom zawartym w paście P.Shine nakładanej za pomocą polerki  znacząco poprawiamy wygląd i twardość płytki paznokcia, dostarczając jednocześnie składników odżywczych macieży, które głęboko wchłaniając się w płytkę paznokcia niweluja nierówności i pęknięcia.

Nie mniej ważnym składnikiem jest puder P.Shine, który prawidłowo wmasowany przy zastosowaniu różowej polerki  P.Shine zabezpiecza wcześniej pokryte pastą P.Shine paznokcie przed niszczacym działaniem detergentów i nie dopuszcza do wypłukania składników które dostarczyliśmy płytce paznokcia wmasowując pastę P.Shine.

Puder P.Shine utrwala również połysk, który utrzymuje się na paznokciach ok 2 tygodni .

Aby kuracja przyniosła pożądany efekt zabiegi powinno się wykonywać do pełnego zrośnięcia płytki paznokcia , średnio co 2-3 tygodnie. Najlepsze efekty po 4-6 zabiegach.

WAŻNE ! - należy pamiętać aby przed wykonaniem zabiegu zdezynfekować ręce swoje i klientki ,a do matowienia płytki paznokcia stosować wyłącznie pilniczków P.Shine o bardzo drobnej gradacji, które nie uszkodzą i nie porysuja płytki paznokcia klientki.
 
 
 
 

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Blok biały

Blok biały

1,99 zł