Kozmetika Afrodita – PURE OXYGEN – Krem energizujący z aktywnym tlenem na dzień

139,00 zł

Orzeźwiający krem na dzień PURE OXYGEN do wszystkich rodzajów skóry
 
nawilżająco-odświeżająca pielęgnacja tlenem, który poprzez działanie na poziomie komórkowym odnawia skórę od wewnątrz! Biologicznie aktywna technologia Fiflow BB61 zwiększa dopływ tlenu do skóry, a tym samym zwiększa czas detoksykacji i natychmiast przywraca aktywność metaboliczną komórek skóry. W ten sposób wpływa nie tylko na poprawę wyglądu, lecz także funkcji i struktury skóry! Przywraca skórze zdrowy, znacznie bardziej wypoczęty wygląd, działając odmładzająco i przeciwstarzeniowo.
Odpowiedni dla: 
wszystkich rodzajów skóry twarzy, szyi i dekoltu, szczególnie nieaktywnej, zmęczonej i obrzękniętej skóry, której brakuje tlenu; skóry palaczy; skóry narażonej na zanieczyszczone środowisko miejskie, skóry podatnej na przedwczesne starzenie się ze względu na czynniki zewnętrzne i/lub przyczyny genetyczne.
 
Profesjonalne stosowanie: 
Krem przeznaczony jest do pielęgnacji końcowej w ramach jakiegokolwiek zabiegu twarzy, szyi i dekoltu, a szczególnie polecany na zakończenie zabiegu PURE OXYGEN. Stosuje się go na skórę twarzy, szyi i dekoltu delikatnie wmasowując. W przypadku skóry suchej czy normalnej przed nałożeniem kremu zastosować Vita Derma Anti-stress serum / Vita Derma fluid multiaktywny anti-age / Gold 24 Ka eliksir do twarzy z czystym złotem (wybór dostosowany do aktualnego stanu skóry).
 
Pielęgnacja w domu: 
krem codziennie rano (w razie potrzeby również w ciągu dnia) zastosuj na dokładnie oczyszczoną i stonizowaną skórę twarzy, szyi i dekoltu delikatnie wcierając opuszkami palców. W razie potrzeby (np. w przypadku skóry tłustej czy mieszanej ze skłonnością do powstawania zanieczyszczeń) również używać do pielęgnacji noc. W przypadku skóry suchej czy normalnej przed nałożeniem kremu zastosować Vita Derma Anti-stress serum / Vita Derma fluid multiaktywny anti-age / Gold 24 Ka eliksir do twarzy z czystym złotem (wybór dostosowany do aktualnego stanu skóry).
 
Wskazówka: 
W celu uzyskania optymalnych rezultatów, do codziennej pielęgnacji używać krem w połączeniu z produktami z linii PURE OXYGEN Rewitalizującym kremem na noc, Ampułkami z aktywnym tlenem i Aktywatorem oksygenacji.
 
Pojemność: 50 ml
 Cechy produktu
Forma
Krem
Właściwości
Nawilżające
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator