FILTRUJ

Filtruj produkty:

CERAMIDES RICH 60+

Linia kosmetyków CERAMIDES RICH to niezwykle bogata pielęgnacja regenerująca o działaniu korygującym zmarszczki. Została stworzona, aby zaspokoić wszystkie potrzeby skóry dojrzałej (60+).

REZULTATY, KTÓRE CIĘ ZADZIWIĄ
Wzmocniona bariera ochronna. Młodsza skóra. Komfort bez „ciągnięcia”.
Stworzona przez Afrodita Cosmetics receptura zawiera 3 CERAMIDY, w 100% identyczne z ceramidami znajudjącymi się w Twojej skórze. CERAMIDES RICH bazują na mocy identycznego dla skóry koncentratu ceramidów I, III i VI. Są naturalnymi budowniczymi bariery ochronnej skóry o niezwykłym potencjale PRZECIWSTARZENIOWYM. Chronią skórę przed utratą wilgoci i szkodliwymi czynnikami środowiskowymi przystpieszającymi starzenie się skóry.

CZY WIESZ, ŻE...
Naturalny proces starzenia powoduje drastyczny spadek stężenia ceramidów w skórze: 38% do 40 roku życia i aż 63% do 50 roku życia!* W efekcie naturalna funkcja ochronna skóry ulega znacznemu osłabieniu, dlatego pielęgnacja CERAMIDES RICH, bogata w ceramidy, jest niezbędna!

*Evonik Nutrition & Care GmbH. Kwiecień 2019. SK-INFLUX® i SK-INFLUX® V MB - Wzmocnij swoją skórę ceramidami. Broszura prezentacyjna.