Witamy w naszym sklepie Zaloguj sie lub Zarejestruj się

Lakier hybrydowy- Easy Off Lucido TOP - Mistero Milano

59,90 zł

  • Zarejestruj się jako profesjonalista a otrzymasz dodatkowy rabat!

  • Koszt wysyłki już od: 11,00

Efekt: czysty kolor
Krycie: transparentny
Czas utwardzania w lampie: 30-60sek. LED/ 60-120sek UV
Przeznaczenie: nabłyszczenie

 

Nawierzchniowy lakier hybrydowy EASY OFF przygotowany został z myślą o osobach ceniących sobie łatwość i szybkość usuwania lakieru z paznokci. Unikalna formuła lakieru EASY OFF pozwala na jego całkowite usunięcie z paznokcia bez pomocy pilnika. Nawierzchniowy lakier hybrydowy gwarantuje imponujące wybłyszczenie paznokci oraz wyraźne wyostrzenie kolorów. Dzięki rzadkiej konsystencji lakier zapewnia łatwą aplikację, a za sprawą właściwości samopoziomowania, przykrywa wszelkie nierówności paznokci. Dzięki bardzo dobrej przyczepności podkładowy lakier hybrydowy gwarantuje trwałość zabiegu nawet do 3 tygodni. Rzadka konsystencja pozwala również na łatwą i przyjemną aplikację na paznokieć, bez kurczenia się lakieru przy wale paznokciowym i wolnym brzegu. Dzięki opatentowanej formule bazy, stylistka jest w stanie w przeciągu 5 minut w pełni usunąć lakier z paznokcia za pomocą removera DISSOLVERE.


Sposób użycia:

1. Odtłuścić paznokcie preparatem Nail prep STANDARD lub Nail prep ANTISETTICO.
2. Nałożyć jedną warstwę lakieru podkładowego EASY OFF BASE, utwardzić ją w lampie UV (36W) przez 2 minuty lub LED, 60 sekund.
3. Nałożyć pierwszą warstwę kolorowego lakieru hybrydowego PERMANENTE UV, utwardzić ją w lampie UV przez 1 minutę lub LED, 30 sekund. Jeżeli kolor nie został jednolicie wybarwiony czynność tę należy powtórzyć.
4. Nałożyć końcową warstwę lakieru nawierzchniowego EASY OFF LUCIDO oraz utwardzić w lampie UV przez 2 minuty lub LED, 60 sekund.
5. Przemyć warstwę dyspersyjną cleanerem DETERGENTE.

Usuwanie lakieru PERMANENTE UV:
1. Owinąć paznokcie nasączonym wacikiem lub zamoczyć w płynie Remover DISSOLVERE.
2. Po 5 minutach wyjąć paznokcie i przy użyciu patyczka usunąć rozmiękczony lakier z powierzchni paznokci.

 

OSTRZEŻENIE: Produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również