Witamy w naszym sklepie Zaloguj sie lub Zarejestruj się

Fotel kosmetyczny PS Beauty

  • Producent: PS Beauty
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 1 - 3 dni

10 999,00 zł

  • Zarejestruj się jako profesjonalista a otrzymasz dodatkowy rabat!

  • Koszt wysyłki już od: 0,00

Łatwy W Użyciu 
 
Fotel kosmetyczny PS Beauty jest wyposażony w 3 silniki które regulują nachylenie oparcia, wysokość siedziska i kąt nachylenia całego fotela. Regulacja tych silników odbywa się za pomocą sterownika nożnego. Sterownik posiada przycisk „home” po naciśnięciu którego fotel wraca do pozycji startowej.
 
Podnóżek jest regulowany siłownikiem gazowym. Podłokietniki odkręcamy za fotel, dzięki czemu klienci łatwo siadają i zsiadają z niego. 
 
Fotel kosmetyczny PS Beauty obszyty jest materiałem wysokiej jakości. Dzięki temu jest go łatwo utrzymać w czystości. Materiał ten jest odporny na oleje i silnie działające płyny.
 
Wygodny
 
Na fotelu kosmetycznym PS Beauty klient wygodnie odpoczywa dzięki ergonomicznie zaprojektowanej tapicerce. Siedzisko jest szerokie na 57 cm i udźwignie ciężar 225 kg. 
 
Siedzisko fotela kosmetycznego PS Beauty wykonane jest z wysokiej jakości pianki. Jest ona bardzo wygodna. Nie odkształca się przy wielokrotnym używaniu. Również tapicerka imitująca skórę utrzymuje swoją formę, nie „łamie” się i nie „kruszeje” nawet przy długotrwałym i intensywnym użytkowaniu. 
 
Wysoka Jakość
 
Fotele kosmetyczny PS Beauty produkowane są w Holandii. Dzięki temu producent kontroluje cały proces produkcyjny, co znacznie podnosi jakość produktu. W trakcie produkcji każdy fotel sprawdzany jest pod względem minimum 20 wymogów jakościowych. 
 
Fotele kosemtyczny PS Beauty są nieustannie udoskonalane. Producent dokłada wszelkich starań, aby konstrukcja i wykonanie były długotrwałe. Dzięki użytym wysokiej jakości komponentom fotel będzie służył przez wiele lat nawet po okresie 5 letniej gwarancji.
 
Dane techniczne
 
Długość: 178 – 211 cm
Szerokość: 80 cm
Szerokość siedziska: 57 cm
Wysokość: 60 – 94 cm
Waga: 54 kg
Dopuszczalne obciążenie: 225 kg
Tapicerka: Skóra ekologiczna
Ilość silników: 3
Moc: Max. 230 Watt
Regulacja wysokości: Elektryczna
Regulacja oparcia: Elektryczna
Regulacja odchylenia: Elektryczna
Regulacja podnóżka: Siłownik gazowy
Obsługa elektroniki: Ręczny pilot
 
5 lat gwarancji producenta
Dostępny w 16 kombinacjach kolorystycznych
 
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator